NEOGEN BIO-PEEL GAUZE  – CITRINŲ LIMONADAS IŠTROŠKUSIAI ODAI

NEOGEN BIO-PEEL GAUZE  – CITRINŲ LIMONADAS IŠTROŠKUSIAI ODAI

20 Jul
Autorius: Emilija - 0 -

Citrinų limonadas, pagalvojau aš. Šviežiai spaustų citrinų limonadas aukštoje rasotoje stiklinėje, gurkšnojamas iš lėto, per šiaudelį, akinamai saulėtą dieną, jaukiai įsitaisius pavėsyje po medžiais.

 

Tokia buvo pirmoji mintis, atplėšus NEOGEN Bio-Peel Lemon Gauze pakuotę – sunkų, solidų stiklainiuką. Viduje radau 30 šveičiamųjų diskelių-kišenaičių, kiek didesnių už įprastus vatos padelius. Dvipusiai diskeliai – viena pusė šiurkštesnė, kita švelnesnė – tiek prisotinti kvapnaus citrininio eliksyro, kad net varva.

 

Tai mano pirmoji pažintis su NEOGEN Dermatology, garsėjančia inovatyviais, niekur neregėtais kosmetikos produktais. Mano galva, NEOGEN charakteringi tuo, kad jų sėkmės formulę „pažangios biotechnologijos X naujai atrasti gamtos turtai“ papildo dar vienas dėmuo: netikėta, žavinga, netgi sąmojinga produktų pateikimo forma. Tikros uogos indelio dugne? Prausiklis, atsigimęs į pieštukinius klijus, kuriuose dar primaišyta natūralių arbatžolių? Šveistukai-kišenaitės, išmirkyti vyno sirupe?

 

Man taip smalsu, kad norisi kuo greičiau išbandyti viską. Na, bet pradėsiu nuo šveistukų.

 

 Ką gi veikti su NEOGEN Bio-Peel Gauze padeliais?

 

1.    Pirmiausia paruošti veido odą (nusiprausti, nuvalyti makiažą).

2.    Užsimauti padelį ant pirštų, it kokią nykštuko pirštinaitę. Šiurkščiąja puse (pernelyg nespaudžiant) nušveisti visą veidą (aplenkiant akis ir lūpas) bei kaklą. Paskui tą patį pakartoti su švelniąja puse, kuri pašalina nešvarumų likučius.

3.    Jei padelyje dar liko limonado, nušveisti juo kojas ar rankas. Jos irgi nori meilės!

4.    Gėrėtis atsigavusia, spindinčia, švelnia oda. Kad ir kaip sunku susivaldyti, stengtis nečiupinėti veido. Pirštai tiesiog negali patikėti, kad oda nei iš šio, nei iš to tokia miela ir minkšta!

 

Ar NEOGEN šveitiklis mano odai patiks?

 

NEOGEN Bio-Peel Gauze yra inovatyvus produktas, apjungiantis cheminio ir fizinio eksfolianto savybes:

-    Trisluoksnis tinklelis švelniai nušveičia negyvas odos ląsteles.

-    AHA rūgštys giliai įsiskverbia, tirpdo odos nešvarumus ir ją skaistina.

-    Natūralūs antioksidantai suteikia odai gaivaus švytėjimo ir suvienodina jos spalvą.

 

Šveitiklį siūloma naudoti 2-3 kartus per savaitę, bet, jeigu jūsų oda reaguoja palankiai ir nesusijautrina, galima lepintis nors ir kasdien.

 

Gamintojas rekomenduoja po šveitimo odą nuprausti, bet jeigu nedirgina – galima palikti (taip ir darau). Jeigu oda pažeista, išberta ir panašiai – verčiau nenaudoti ir palaukti, kol užgis.

 

Kaip ir visas rūgštines priemones, naudoti geriau iš vakaro, o kitą dieną nepamiršti apsaugos nuo saulės. Tiesa, kai kurios blogerės tikina, kad joms patinka naudoti šiuos šveistukus ryte – paskui geriau laikosi BB kremas. Pati šito fokuso nebandžiau, todėl negarantuoju.

 

NEOGEN Bio-Peel Gauze šveistukai yra trijų gaivių skonių:

-    Išmirkę vyne – aha, norėtumėt! Iš tiesų jie prisodrinti veikliosios vyno medžiagos resveratrolio (galingo antioksidanto, saugančio nuo pigmentacijos ir raukšlelių) ir kvepia vynuoginiais saldainiais.

-    Prisodrinti žaliosios arbatos – o ši, kaip žinome, yra dar vienas stiprus antioksidantas, užkertantis kelią senėjimui ir raminantis sudirgusią odą. Šie diskeliai tinka jautriausiai odai.

-    Priplempę citrinų limonado – vitaminas C, natūralus antioksidantas, suteikia odai gaivaus švytėjimo, suvienodina jos spalvą ir (jeigu ką) balina strazdanas. Patvirtinu: iškart panaudojus oda iš tiesų pašviesėja. Nors man visos penkios mano strazdanos labai patinka ir jų išbalinti visai nenoriu.

 

Bet ar sudėtis tokia pat natūrali, kaip aromatas?

 

Kvapnus šviesiai geltonas NEOGEN eksfoliantas – tai beveik dvidešimties augalinių ekstraktų kokteilis. Be citrinų, jame dar įmaišyta melisų, citrinžolių, papajų, greipfrutų, vynuogių, paslaptingų korėjietiškų grybų, žirnių, pupelių ir netgi pelynų.

 

Papildomo drėkinimo odai suteikia glicerinas ir hialuronas. Yra šiek tiek alkoholio – jis padeda priemonei greičiau įsigerti į odą. Kvapas, žinoma, irgi šiek tiek pastiprintas sintetiškai – bet man jis skamba natūraliai, todėl nepykstu.

 

Užtat šiame produkte nerasime parabenų, sulfatų, ftalatų ir kitokių monstratų. Svarbu ir tai, kad jis nebandytas su gyvūnais – jį kuriant nenukentėjo nei peliukai, nei beždžionėlės.

 

Bonus: Tradicinio prancūziško limonado receptas!

 

 

Reikės:

-    3 citrinų

-    1 apelsino

-    3 stiklinių gazuoto vandens

-    1 puodelio cukraus (arba sveikesnio jo pakaitalo, pagal skonį ir rūgštumo toleranciją)

 

Paruošimas:

1.    Nuplikyti vaisius (kad ištirptų žievėje esantis vaškas).

2.    Nulupti ir susmulkinti 1 citrinos ir 1 apelsino žievelę.

3.    Išspausti vaisių sultis į indą, supilti vandenį, cukrų ir žieveles.

4.    Gerai išmaišyti, perkošti ir atšaldyti.

 

Šaldytuve limonadas laikysis porą dienų. Sirupo paruošimui galima naudoti mažiau vandens ir jį užpilti jau patiekiant stiklinėse. Skanaus!

 

ATRASK!

NEOGEN Bio Peel Gauze Peeling Lemon eksfoliuojantys diskeliai

 

NEOGEN Bio Peel Gauze Peeling Wine eksfoliuojantys diskeliai

NEOGEN Bio Peel Gauze Peeling Green Tea eksfoliuojantys diskeliai