MES – ODOS PRIEŽIŪROS ENTUZIASTAI

 

Jau penktus metus pristatome ne tik korėjietišką kosmetiką, bet siekiame populiarinti korėjiečių praktikuojamą gražios odos ritualą Lietuvoje.

Patys išbandę (apmokę ir draugus, ir artimuosius), sužavėti rezultatais, norime savo žinias perduoti jums. Dalinamės odos priežiūros ir grožio patarimais, korėjietiškas grožio industrijos naujienomis, skatiname daugiau dėmesio skirti sau.

Kaip korėjietės pasakytų, oda padėkos tuomet, kai mylėsime ir lepinsime save. „Skincare comes first!” (liet. pirmiausia – odos priežiūra)!


KODĖL KORĖJIETIŠKA?
 

ŽINGSNIU PRIEKYJE

Kosmetikos pasaulis jau kuris laikas užvaldytas korėjietiškų inovacijų: milijardinė BB, CC kremų rinka, kaip mat išpopuliarėjusios makiažo pagrindo arba BB kremo prisotintos pudros pagalvėlės, veido kaukės, miego kaukės... Korėjiėčiai mėgsta naujoves, tad kompanijoms nelieka nieko, kaip tik būti žingsniu priekyje. Susitelkia į inovacijas, atlieka tyrimus, atnaujina net savo best seller‘ių formules, kuria produktus su dar neregėtais ingredientais. Pavyzdžiui, kremais su sraigių sekretu, kurie pamažu jau užvaldo vakarus.

AUKŠTA KOKYBĖ UŽ DRAUGIŠKĄ KAINĄ

Korėjiečiai labai rimtai žiūri į odos priežiūrą. Jie žino, ko nori ir neketina už tai mokėti brangiai (juk kasdien naudoja daugiau nei 10 skirtingų kosmetikos priemonių!). Esant tokiai rinkos paklausai, kompanijos Korėjoje privalo pasiūlyti aukštos kokybės produkciją už prieinamą kainą.

NATŪRALŪS IR EGZOTIŠKI INGREDIENTAI

Medus, propolis, žalioji arbata, ženšenis, bambukų vanduo, fermentuotos mielės, sraigių sekretas, bičių, gyvačių nuodai – ingredientai, atkeliavę iš gamtos. Korėjietiška kosmetika drėkina ir maitina odą atsiribodama nuo stiprių cheminių medžiagų ir susikoncentruodama į natūralius ingredientus.

ŽAVIOS PAKUOTĖS

Korėjiečiai žino, pakuotės labai svarbios – juk į jas žiūrėsime kasdien. Tad kompanijos investuoja ne tik į inovatyvias, patogias pakuotes, tačiau ir į jų dizainą. Kai kurios kompanijos renkasi eleganciją, kai kurios – skoningą žaismingumą ar minimalizmą. Faktas vienas – korėjietiškas priemones smagu ne tik sudėlioti ant kosmetinio stalelio, bet ir išsiimti iš rankinės.