DOVANŲ KUPONAS

Nori nustebinti draugą korėjietiška kosmetika, bet sunku išrinkti dovaną? Ne bėda, korea.lt nuo šiol galite įsigyti dovanų kuponą ir leisti draugui dovaną išsirinkti pačiam!

Kaip įsigyti?

Įsigyti dovanų kuponą galite parašę laišką su informacija kokio nominalo kupono norite el.paštu info@korea.lt

Korea.lt dovanų kuponai:

- parduodami nominalais: 20, 30, 50, 100EUR

- kuponas galioja 3 mėn. nuo išsiuntimo pirkėjui/kupono gavėjui dienos

- gavus apmokėjimą, kuponą pasirinktinai:

1) siunčiame kuponą užsakiusiam asmeniui el. paštu per 1 d.d. (neskaitant kupono įsigyjimo dienos)

2) supakuotą į vokelį su kurjeriu siunčiame tiesiai dovanos gavėjui. Pristatymas su kurjeriu Lietuvoje įvykdomas per 1-2 d.d. (neskaitant kupono įsigyjimo dienos), pristatymo kaina 2,9EUR.

Korea.lt dovanų kupono naudojimo taisyklės:

1. Dovanų kuponas galioja 3 (tris) mėnesius nuo jo įsigijimo dienos. Dovanų kupono galiojimo pabaigos data yra nurodyta ant dovanų kupono.

2. Norėdami atsiskaityti už prekes www.korea.lt su dovanų kuponu, įveskite unikalų kupono numerį atsiskaitydami. Sudėjus prekes į krepšelį spauskite „Peržiūrėti krepšelį“ ir įveskite dovanų kupono kodą į langelį „Naudoti dovanų kuponą“. Jeigu kiltų klausimų dėl atsiskaitymo, susisiekite el. paštu info@korea.lt arba telefonu +370 608 22393.

3. Dovanų kupono negalima panaudoti pristatymo kainai apmokėti (2,9EUR). Už prekių, įsigytų su dovanų kuponu pristatymą apmoka pirkėjas (2,9EUR) per mokėjimo sistemą Paysera.

4. Dovanų kuponas negali būti keičiamas į pinigus.

5. Tuo atveju, kai dovanų kuponu atsiskaitoma už prekes, kurių kaina viršija dovanų kupone nurodytą pinigų sumą, trūkstamą įsigyjamų prekių kainos dalį galima primokėti per mokėjimo sistemą Paysera. Jeigu prekių ar paslaugų kaina yra mažesnė už dovanų kupone nurodytą pinigų sumą, grąža nėra grąžinama.

6. Dovanų kuponas gali būti panaudotas tik vieną kartą.

7. Korea.lt pasilieka teisę keisti šias Dovanų kupono naudojimo taisykles ir įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti interneto puslapyje www.korea.lt.

8. Daugiau infromacijos apie dovanų kuponą teirautis telefonu +370 608 22393 arba el. paštu info@korea.lt.