DU PRAUSIKLIAI – RAKTAS Į SKAISČIĄ ODĄ (I)

DU PRAUSIKLIAI – RAKTAS Į SKAISČIĄ ODĄ (I)

17 Mar
Autorius: Simona - 0 -

Pradėdamos savo grožiu rūpintis kaip korėjietės, į kasdienį veido odos priežiūros ritualą dažniausiai įtraukiame po žingsnelį egzotiškai skambančių priemonių. Esencija, ampulė, naktinė kaukė (angl. sleeping pack)... Norim jas išbandyti ir kuo greičiau! Aš irgi buvau ne išimtis :)

 

Bet visgi nuo tada, kai atradau dvigubą prausimą, draugėms ir pradedančiosioms patariu – savo draugystę su korėjietišku ritualu pradėti nūtent nuo jo. Norint džiaugtis švytinčia, skaisčia ir sveika oda, nuoseklus odos prausimas viena svarbiausių sudedamųjų.

 

Dvigubas prausimas pradedamas prausikliu, kurio pagrindas aliejus. Po jo seka prausiklis vandens pagrindu (pavyzdžiui, putos, gelis ar veido muilas).

 

Kodėl du? Norint kruopščiai nuprausti veidą reikalingos dvi skirtingos prausiklių formulės, kadangi skirtinga formulė efektyviai, bet tuo pačiu švelniai pašalina skirtingos rūšies nešvarumus. Šiandien papasakosiu apie pirmąjį dvigubo prausimo žingsnį – veido prausimą aliejiniu prausikliu.

 

Aliejinis prausiklis: švelniai išvalo ant odos susikaupusius aliejinio pagrindo nešvarumus, tokius kaip sebumas, apsauginis kremas nuo saulės, makiažas.

 

Mūsų oda natūraliai išskiria aliejų ir šis susimaišo su aplinkos teršalais ir kitais nešvarumais (feee!). Aliejinį prausiklį palikus kelioms minutėms ant odos, jis „atpalaiduoja“ sustingusius nešvarumus, „sutepa“ porose susikaupusius purvus, tad masažuojant šie lengviau pasišalina.

 

Švelnūs prausikliai vandens pagrindu vieni – nepajėgūs gerai išvalyti, ištirpinti aliejinių nešvarumų.

 

Kaip teisingai naudoti pirmojo žingsnio prausiklius?

 

- sausomis rankomis paimk reikiamą kiekį prausiklio (jeigu jis buteliuke su pompa, tai 2-3 paspaudimus, jeigu tai balzamas su mentele, tai vieną samtelį, t.y. apie 2-3ml) ir švelniai, sukamaisiais judesiais pamasažuok sausą veido odą

- sudrėkink rankas ir dar kartą švelniai pamasažuok. Prausiklis turėtų pavirsti į „pienišką“ tekstūrą

- nuprausk veidą drugnu vandeniu

 

 Mini patarimai

 

- norėdama giliau išvalyti nešvarumus, susikaupusius porose, užtepus prausiklį leisk jam pabūti ant odos 5-15min. Aliejus suteps porų sieneles ir masažuojant palengvins nešvarumų pasišalinimą

 - Norėdama maksimalaus efekto, užtepusi aliejinį prausiklį, ant veido uždėk šiltą, drėgną veido rankšluostį, palaikyk 30 sek. ir vėl švelniai pamasažuok. Šiluma, sklindanti nuo rankšluosčio, padės poroms atsiverti.  

 

Ar turintys riebią, spuogelių varginamą odą gali naudoti aliejinį prausiklį?

 

TAIP! Nereikėtų baimintis aliejinių prausiklių, mat jie labai švelnūs ir kaip tik padeda išvengti spuogų. Atsisakydami aliejinio prausiklio odą paliekate su riebalinio pagrindo nešvarumais, o tai atveria kelią poroms užsikimšti ir spuogeliams atsirasti.

Dažna riebią, aknės kamuojamą odą turinčiųjų klaida – naudoti vieną, bet stiprų/aštrų prausiklį, kuris palieka odą švarią, tačiau nuprausia nuo veido ne tik nereikalingus, bet ir odai būtinus natūralius aliejus. Tuomet įvyksta priešingas nei norima efektas – oda bando kompensuoti aliejaus trūkumą išskirdama dar daugiau riebalų, o pastarieji iššaukia dar daugiau spuogelių. Todėl reikėtų rinktis odai švelnius prausiklius.

 

Laukite tęsinio!

 

ATRASK ALIEJINIUS PRAUSIKLIUS!

Klairs Black Deep Aliejinis Prausiklis

 

Heimish All Clean Balzamas