KORĖJIETIŠKO RITUALO CENTRE - KLAIRS TONIKAS

KORĖJIETIŠKO RITUALO CENTRE - KLAIRS TONIKAS

25 May
Autorius: Emilija - 1 -

Jeigu tai esencija, kuri kartu yra tonikas, ir tonikas, kuris atstoja drėkinamąjį kremą, vadinasi, tavo rankose – neabejotinai korėjietiškas produktas.

 

Švelniai karstelėjusiomis žolelėmis kvepiantis, tirštokas Klairs Supple Preparation Toner – vienas iš tų produktų, kurį pradėjus naudoti supranti, kad be jo – daugiau nė dienos. Gal ne veltui jis nebe pirmus metus skina laurus geriausių Korėjos grožio priemonių apdovanojimuose?

 

Pagal korėjietišką 10 žingsnių veido priežiūros ritualą šis džiaugsmas turėtų atsidurti ketvirtoje vietoje, naudojamas kaip tonikas. Dabar, mielos korėjietės, prisipažinkite, kuri iš jūsų kiekvieną rytą ir vakarą šventai laikotės tų dešimties žingsnių? Aš irgi ne. Bet net jeigu jūsų grožio rutinoje tėra 3 klasikiniai etapai – valymas, tonizavimas, drėkinimas – Klairs Supple Preparation Toner atstos, pakeis ir galiausiai nurungs jūsų iki šiol naudotą toniką.

 

Kaip naudoti?

 

Klairs Supple Preparation Toner gali būti naudojamas dviem būdais: kaip įprastas tonikas (užpilti ant diskelio ir valyti odą) arba kaip esencija (įpilti į delnus ir lengvai patapšnoti, kaip korėjiečiai vadina, pianisto pirštais). O dar yra trečias būdas, kai tonikas naudojamas 7 pakopų drėkinimo metode. Žinote, apie ką kalbu?

 

7 pakopų drėkinimas, arba 7 Skin Method, yra nauja korėjiečių grožio manija. Kitaip nei daugelis manijų, kai pasinešama ant produktų skaičiaus ir įvairovės, šioji atrodo ir sumani, ir taupi: praktiškai visas veido priežiūros ritualas minimizuojamas iki vienintelio produkto – drėkinamojo toniko. Klairs Supple Preparation – būtent tas tonikas, kurį renkasi dauguma šios manijos propaguotojų, nes jis neturi nė lašo alkoholio, nesausina, nerūgština, o dėl savo įstabios sudėties (iki jos dar prieisime) odą palieka sudrėkintą, atgaivintą ir atjaunėjusią.

 

7 pakopų drėkinimo esmė (laikykitės!) – septynis kartus iš eilės sudrėkinti odą vienu ir tuo pačiu toniku. Rekomenduojama kiekvienam sluoksniui palikti 15 minučių įsigerti, bet kamon. Iš tiesų jau pirmą kartą tepant Klairs Supple Preparation Toner atrodo, kad oda skubėdama jį geria dideliais gurkšniais. Paprastai lukteliu kokią minutę ir tepu dar kartą. Ir dar kartą. Mano odai (kuri šiaip jau linkusi dehidratuoti) paprastai užtenka trijų-keturių toniko sluoksnių, kad pasijustų soti ir patenkinta.

 

Ką jame rasiu?

 

Gamintojai ant pakuotės išryškino keturis žvaigždiškus ingredientus: hialurono rūgštį, azijinės centelės ekstraktą, beta gliukaną ir lipidiurą. Kas slypi už šitų miglotų pavadinimų?

 

Hialurono rūgštis: visų pažįstamas odos jaunystės eliksyras, padedantis išsaugoti drėgmę (viename grame hialurono rūgšties sutelpa net 1000 ml vandens) ir suteikiantis odai jaunatviško putlumo, glotnumo.

 

Azijinės centelės ekstraktas: ramina, gerina kraujagyslių tonusą ir kraujo mikrocirkuliaciją, padeda odai tapti lygia, stangria ir elastinga.

 

Beta gliukanas: pats organizmas beta gliukano nepasigamina – jo randama augalų celiuliozėje, grūdų sėlenose, mielių sienelėse, grybuose ir panašiose keistose vietose. Pastaraisiais metais beta gliukanas pagerbtas tarp mokslininkų, nes turi ypatingą savybę prasiskverbti pro tarpląstelinę medžiagą į giliausius odos sluoksnius, užkirsdamas kelią senėjimui, skatindamas žaizdelių gyjimą ir lygindamas randus.

 

Lipidiuras: arba Polyquaternium-51, buvo sukurtas kontaktinių lęšių gamintojo laboratorijoje. Jis tarnauja kaip natūralus barjeras, padedantis palaikyti nuolatinę drėgmę ir neleidžiantis prarasti vandens.

 

Kiti įdomūs šio reikalo dalyviai:

– aminorūgštys (prolinas, argininas, teaninas) mažina sudirgimą, skatina žaizdelių gyjimą, odos atsinaujinimą, giliai drėkina;

– ricinų aliejus maitina odą ir slopinamai veikia daugelį bakterijų ir grybelių;

– piliarožių, alavijų, saldymedžių, portulakų, egiptinių plaušenių ekstraktai ramina, drėkina, minkština ir švelnina odą;

– nato guma arba fermentuotas sojų proteinas veikia kaip stiprus antioksidantas.

 

Ką dar turėčiau žinoti?

 

Tonikas – ne prausiklis. Prieš drėkindama juo odą nepamiršk švariai nusiprausti, geriausia – dvigubo prausimo (aliejus+putos) metodu.

 

Tonikas nepakeis kremo. Kartais sudvejoju, ar naudojant 7 Skin Method bereikia tepti ant viršaus kremą – bet tikrai reikia (kremas užrakina drėgmę).

 

Jame nėra rūgščių. Todėl jis nenušveis odos ir neišvalys porų – palik šį darbą produktams su AHA ar BHA rūgštimis.

 

ATRASK!

Klairs Supple Preperation Tonikas