Internetu pirktos kokybiškos prekės gali būti keičiamos ar grąžinamos per 14 dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos. Prieš tai būtina informuoti pardavėją el. paštu info@korea.lt

Grąžinant prekes būtina laikytis šių sąlygų:

- grąžinama prekė turi būti originalioje, tvarkingoje pakuotėje,  nesugadinta

- grąžinama prekė turi būti neišpakuota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės bei apsauginės plėvelės ir kt.)

- grąžinama prekė turi būti tos pačios sudėties, kokios buvo pristatyta (pavyzdžiui, rinkinys – pilnos komplektacijos)

- kartu su grąžinama preke turi būti grąžinamos ir už pirkinį gautos dovanos

- keičiamų ar grąžinamų prekių transportavimo išlaidas padengia pirkėjas.

 

Laisva forma atsiųskite prašymą grąžinti prekes el. paštu info@korea.lt. Gavę Jūsų prašymą su Jumis susisieksime per 2 d.d. ir suderinsime prekių grąžinio detales. Gavę prekes ir įsitikinę, kad jos yra nenaudotos, per 3 d.d. grąžinsime pinigus į Jūsų nurodytą sąskaitą.

Nekokybiškos prekės grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

Informuojame, kad pirkėjai, esant ginčytinai situacijai, turėtų pirmiausia kreiptis į pardavėją Korea.lt (el. paštu info@korea.lt), o nepavykus išspręsti ginčo, turi teisę kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą dėl ginčo nagrinėjimo (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse - http://www.vvtat.lt/index.php?470187665)